12 sierpnia, 2022

Weston

Kobieta i jej świat

Wieczór panieński

Wieczór panieński – jak go zorganizować?

Każdy może zorganizować wieczór panieński, ale nie oznacza to, że jest to łatwe zadanie. Jeśli chcesz, aby była to niezapomniana noc dla wszystkich gości, a zwłaszcza dla przyszłej panny młodej, powinnaś zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Jeśli zostałaś wyznaczona na organizatorkę imprezy, ale nigdy wcześniej tego nie robiłaś, porozmawiaj z bardziej „doświadczonymi” koleżankami o tematach wieczoru panieńskiego, pomysłach na przebrania, zabawach i grach. Wieczór panieński to przede wszystkim dobra zabawa w czyjąś ostatnią noc wolności. Dlatego nie ma tu miejsca na zahamowania. Puść wodze fantazji i wybierz szalone stroje, zabawne zajęcia i fantazyjne miejsca, w których wszyscy będą się dobrze czuć.

Kiedy zorganizować wieczór panieński?

Nie ma dobrego lub złego momentu na zaplanowanie Wieczoru Panieńskiego; jest to po prostu kwestia preferencji zależna od wielu czynników. Jeśli Wieczór Panieński będzie wiązał się z podróżą lub bardzo specyficznymi zajęciami, zazwyczaj warto zacząć kontaktować się z gośćmi wcześniej niż później. Daje to czas na pogodzenie harmonogramu i zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli planujesz mniejszą imprezę lub coś taniego, wesołego i lokalnego, nie musisz się spieszyć z wysyłaniem zaproszeń. Tradycja wieczoru panieńskiego, który odbywał się w weekend poprzedzający ślub lub nawet w noc przed nim, już dawno odeszła w niepamięć. Kto chciałby mieć kaca w tym wielkim dniu lub mieć na to czas, gdy jest tyle spraw do załatwienia na ostatnią chwilę? Zalecamy zorganizowanie wieczoru panieńskiego w okresie od ośmiu tygodni przed ślubem. Sześć do ośmiu tygodni przed da Ci czas na dojście do siebie (w tym na zagojenie się siniaków, jeśli wykonujesz czynności wymagające dużej dawki adrenaliny), a pannie młodej pozostawi mnóstwo czasu przed ślubem na przygotowania. Jednak tak naprawdę wszystko zależy od panny młodej!

Jaki motyw na wieczór panieński wybrać?

Zabawną opcją na niezapomniany wieczór panieński z klasą jest motyw maskarady. Ubierzcie się w to, co najlepsze, i załóżcie tajemnicze maski – to zabawny sposób na uczczenie zbliżającego się ślubu. Motyw maskarady jest świetną opcją, jeśli Ty i Twoje przyjaciółki uwielbiacie się wystroić. Wynajęcie ładnego lokalu to świetny sposób na wykorzystanie wieczoru panieńskiego z maskaradą; szampan, kolacja i muzyka doskonale pasują do tego wyrafinowanego motywu. Każda panna młoda ma swój ulubiony film lub program telewizyjny, w którym występują zabawne bohaterki. Przebranie się za postaci z ulubionych programów lub filmów może być doskonałym sposobem na urozmaicenie wieczoru panieńskiego. My, dziewczyny, uwielbiamy wylegiwać się w naszych wygodnych ubraniach, więc jeśli planujesz zrelaksować się podczas uroczystości, przyjęcie w piżamie będzie świetnym rozwiązaniem! Jeszcze lepiej, jeśli masz spersonalizowane lub pasujące piżamy dla wszystkich dziewczyn w grupie! Zachowaj pozytywny nastrój przez cały weekend, wprowadzając do swojego dnia motyw hippisowski. To zabawny sposób na dodanie do stroju odrobiny siły kwiatów. To także świetna zabawa dla całej grupy, zwłaszcza jeśli wybrane przez Ciebie zajęcia mogą być z nim powiązane.